<a rel="cc:attributionURL" href="https://unsplash.com/@pawelskor">Paul Skorupskas</a> / <a rel="license" href="https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/">cc</a>
Iespējams, tu gada beigās krietni pastrādāji – izsecināji, kādi uzskati un pārliecības tev traucē virzīties uz priekšu, cieši apņēmies sekot jauniem – produktīvākiem principiem. Kā neapstāties pusceļā, kā nenolaist rokas pirms laika un tikt līdz rezultātam? Lūk, kā šā plāna realizāciju redz garīgās pašpilnveides praktiķe Natalja Prokofjeva.

1. solis. Turi mērķi acu priekšā!

Izvieto jauno, pozitīvo afirmāciju vai vēlmju kolāžu redzamā vietā. Laikā, kamēr pūlies šo to pamainīt savā domāšanas veidā, ļoti viegli ir iejūgties ikdienā un to piemirst. Lai tā nenotiktu, sev par to jāatgādina pēc iespējas biežāk. Kur ir šī biežāk ievērotā vieta – pie spoguļa, ledusskapja vai pretī darba galdam, izlemt tev. Galvenais, lai redzētais būtu tīkams tavām acīm!

2. solis. Noskaņojies uz sava jaunā viļņa

Bieži redzot vai atskaņojot kādu apgalvojumu, tu noskaņojies uz tā viļņa, pieslēdzies augstākai vibrācijai. Lai šī noskaņošanās notiktu, nepieciešama vismaz 21 diena (ne velti daudzos rituālos izmantots tieši 21 dienas cikls – no jauna līdz dilstošam Mēnesim!). Ja spēj sevi disciplinēt, dari to vairākas reizes dienā, īpaši – pirms miega, kad smadzenes pārslēdzas uz lēnāku viļņu režīmu un informāciju ir vieglāk nosūtīt zemapziņai.

3. solis. Rīkojies saskaņā ar izvirzīto mērķi!

Ar noskaņošanos vien būs par īsu – jārīkojas! Kamēr ar savu rīcību neapliecināsi, ka esi pelnījis vislabāko, nekas diži neizmainīsies. Jā, jā, no sākuma rīkoties neierastā veidā šķiet baisi un neparasti, bet soli pa solim kļūs vieglāk: ar attieksmi "es sevi mīlu un pilnībā pieņemu" kļūdas vairs nebūs katastrofa, bet drīzāk iemesls klusībā pasmieties par sevi – sak, nu gan es podus nogāzu!

4. solis. Ar katru jaunu pārliecību strādā atsevišķi

Nemēģini ar vienu rāvienu pamatos izmainīt visas dzīves sfēras. Ja tā darīsi, radīsi pārmērīgu slodzi organismam, un arī emocionālais fons kļūs nestabils. Rīkojies labāk secīgi!

5. solis. Saglabā sevī apzināta vērotāja pozīciju

Protams, esot apzinātā stāvoklī, ir vieglāk izķert negatīvas domas un nomainīt tās pret pozitīvām. Ar laiku prāts pieradīs, ka nav jēgas ražot negatīvas domas vai nievājošu viedokli par sevi... Tieši to jau tu arī centies panākt!

Sagatavots pēc "Kluchimasterstva.com" materiāliem.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!