Lai cik netīkama šī doma būtu, jāatzīst – tu cietīsi no dažādām sadzīviskām nepatikšanām tik ilgi, kamēr domāsi, ka tev pastāvīgi traucē apstākļi, kurus tu nespēj ietekmēt. Un pat tad, kad sāc nodarboties ar garīgām praksēm, pašpilnveidi un varētu domāt, ka sāc dzīvot apzināti, bieži tik un tā domā un rīkojies, paraduma vadīts.

Apzinājies savas domas spēku, radošo enerģiju un spēju izmainīt apstākļus un izvilkt labumu no neveiksmēm, tu kļūsi par savas dzīves saimnieku.

Kā likums, visnelabvēlīgākie apstākļi, kas sastopami dzīvē, ir nepareizas un neapzinātas domāšanas "augļi". Neprazdami kontrolēt savas domas, mēs visai bieži nonākam tur, kur itin nemaz nevēlētos būt. Un otrādi – pozitīva un kontrolējama domāšana var izvest mūs jaunā – veiksmīgākas un visās nozīmēs veselīgākas dzīves līmenī.

Mums bieži nākas pieņemt lēmumus ātri un emociju iespaidā, apstākļu vai savu negatīvo pārliecību un programmu spiestiem. Šādos mirkļos mēs rīkojamies pēc atstrādātas shēmas, pa paradumam, pat nepadomājot, kādas būs sekas. Rezultātā mēs ejam pa apli, atkal iekuļoties kaut kādās nepatikšanās un nonākot pie tā paša nevēlamā rezultāta. Un jaunās zināšanas, iemaņas un prasmes, kas nule kā aprobētas, nodarbojoties ar kādu garīgu praksi, vienkārši "nodzēš" mūsu pierastās – neapzinātās un nekontrolētās domas. Tieši tāpēc daudzi cilvēki pašpilnveides un dažādu garīgo prakšu procesā netiek līdz kaut kādiem taustāmiem un nozīmīgiem rezultātiem. Vai arī tie ir kampaņveidīgi – kā paisums un bēgums.

Pareizi domāt ir vērtīgāk, nekā daudz zināt.
Džons Loks

Lai izietu no šā apburtā loka, jākļūst par savu domu saimnieku, jāiemācās tās virzīt pareizā gultnē.
Iespējams, sākumā tas šķitīs sarežģīti, jo ierastā uzvedība bieži ņem virsroku, taču – kā jau daudzviet – galvenais ir prakse. Sāc katru dienu apzināti domāt pareizajā virzienā, vēro savas domas, apturi negatīvo plūsmu, kas nemitīgi "lien galvā".

Sākumā noformulē pāris īsu un skaidru frāžu, kas atspoguļo tava mērķa būtību – respektīvi, tās situācijas, ko gribi uzlabot, pozitīvu risinājumu. Frāzēm jābūt maksimāli konkrētām un precīzām. Un tagad sāc apzināti iekļaut šo frāzi savā domāšanā. Izrunā to domās, raksti uz papīra, atgādini sev pirms miega. Šādā veidā tu "programmē" savu vidi pareizā virzienā, dari zināmu Visumam, ko vēlies.

Labākam rezultātam, protams, nevajadzētu piemirst pārstrādāt visus neefektīvos uzskatus un pārliecības, kas iznirst darbā ar pozitīvo domu. Teta viļņu (ThetaHealing) dziedināšanā tāda pārstrādāšana tiek dēvēta par izrakumiem, tā palīdz aizvākt pārliecības un programmas pat ģenētiskajā un garīgajā līmenī. Šāds darbs neitralizēs bloķējošo enerģiju, un tu viegli tiksi līdz vēlamajam rezultātam.

Cilvēks būtībā ir tas, ko viņš domā. Mūsu raksturs – tie ir mūsu domāšanas paradumi un tradīcijas. Transformējot domas, cilvēks maina savu likteni.

Vairāk par Teta viļņu dziedināšanas tehnikām varēsi uzzināt bezmaksas prezentācijā 1. februārī plkst. 18.55.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!