<a rel="cc:attributionURL" href="https://unsplash.com/@taduuda">Taduuda</a> / <a rel="license" href="https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/">cc</a>
Vārds "karma" pēc savas būtības nozīmē darbību, rīcību, bet reliģiski tas tiek sasaistīts ar katra indivīda cēloņiem, kuri ietekmē gan cilvēka nākotni un pagātni, gan arī dzimšanu un miršanu. Ja paskatīsimies ar skaidru skatu, rīcībai un darbībai nav nekāda sakara ar reinkarnācijas būtību vai cilvēkos dogmatiski ieprogrammēto uzskatu, ka karma ietekmē visu mūsu dzīvi un arī dzīvi no dzīves.

Katrai dvēselei, kura mīt ķermeniskajā templī vai kādā citā realitātē, kuru mēs pazīstam ar nosaukumu "citas dimensijas" (vienkāršāk sakot, cita realitāte) ir izvēle būt tur, kur viņa ir, kā arī izvēle sasaistīties ar kādu vietu.

Cilvēkam tiek celtas priekšā apzināti manipulētas mācības par karmu, kuras virza cilvēku kādā noteiktā virzienā. Tas ir iemesls arī gluži cilvēciskai pretestībai un automātiskai izvēlei mācīties ārpus tām... kur cilvēks tomēr atkal iekrīt citās važās, atrodot sev pieņemamas ticības un rīcībai līdzīgas mācības. Arī tās ir manipulācijas ar cilvēku, bet šoreiz savtīgos nolūkos.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!