Starptautiskajā seminārā "Medicīnas klaunāde: māksla, kas ārstē", Rīgā vairāk nekā 60 dakteri Klauni no Latvijas, Lietuvas, Somijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Dānijas, Beļģijas, Izraēlas un Krievijas ir pilnveidojuši savas prasmes, ko vēlāk varēs izmantot savā ikdienas darbā – palīdzot bērniem veseļoties ar prieku savu valstu slimnīcās.
Biedrības "Dr.Klauns" rīkotais seminārs šoreiz notika ar Ziemeļvalstu ministru padomes atbalstu, īstenojot ilgtermiņa projektu "Medicīnas klaunāde: māksla, kas ārstē". Semināra galvenais mērķis bija piedāvāt dakteriem Klauniem iespēju pilnveidot savas kompetences, daloties citu valstu kolēģiem pieredzē, kā arī apgūt dažādas medicīnas klaunādes prasmes, kas dos iespēju dakteriem Klauniem vēl labāk pildīt savus pienākumus, atbalstot mazos pacientus bērnu slimnīcās, stāsta biedrības vadītāja Marianna Milovska.
Šī jau ir otrā reize, kad Rīgā norisinājās tik vērienīgs medicīnas klaunādes pieredzes apmaiņas un mācīšanas pasākums. Šoreiz īpaši tika izcelta sadarbība ar tuvējām Baltijas un Ziemeļvalstīm, jo pēc biedrības "Dr.Klauns" uzskata, šis ir gan svarīgs ieguldījums tās attīstībā, izceļot Latviju Dakteru Klaunu pasaules kartē, gan arī ļauj nozīmīgi celt dakteru Klaunu darba kvalitāti.