<a rel="cc:attributionURL" href="https://unsplash.com/@igorovsyannykov">Igor Ovsyannykov</a> / <a rel="license" href="https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/">cc</a>
Kas sasaista cilvēku likteņus – Dievs, zvaigznes, bioritmi, karma, nejaušība? Bet ja nu šie likteņi ir bijuši saistīti vienmēr? Ja pasaule ir daudzdimensionāla un cilvēce ir vienots organisms? Mainot sevi, mēs izmainām karmu, atrodam citu ceļu dvēseļu pārdzimšanas labirintā. Mainoties šodien, mēs varam izmainīt ne tikai savu nākotni, bet pat... pagātni?

Palūkosimies uz to, kā vēsturi redzēja senās civilizācijas. Piemēram, senie indieši un grieķi runāja par laikmetiem – Zelta, Sudraba, Vara un Dzelzs. Pēc mūsdienu versijas, šeit runa ir par Saules sistēmas rotāciju ap mūsu galaktikas centru. Citiem vārdiem – kādā zodiaka zīmē sākas pavasaris. Lauvas, Auna, Vērša, Zivs vai Ūdensvīra.

Ja runa ir par astroloģiju, var, protams, apgalvot, ka tā ir viltus zinātne, taču atcerēsimies, ka reliģisko dogmu konglomerāts, ko mēs dēvējam skaistā vārdā "mūsdienu zinātne", reāli radās tikai 17.–18. gadsimta Francijā un Anglijā. Pati "zinātniskā" metode kā tāda nav slikta, ja to atiecina uz konkrētiem, ierobežotiem apstākļiem.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!