<a rel="cc:attributionURL" href="https://unsplash.com/@alicemoore"> Alice Moore </a> / <a rel="license" href="https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/">cc</a>
Arvien biežāk pieminam uzmanības deficīta sindromu (UDS). Vai tā ir lipīga sērga, kas izplatās arvien vairāk? Vai senāk šis sindroms piemeklēja tikai bērnus un pusaudžus, bet nu skar jebkura vecuma cilvēkus? Vai tas atrodams tikai ģimenēs, kur kultūras līmenis nav visai augsts? Vai tam padevīgi jāļaujas, vai arī iespējams to kontrolēt?

Atbildi uz šiem un daudziem citiem jautājumiem atradīsiet apgāda "Lietusdārzs" izdotajā Daniela G. Eimena grāmatā "Uzmanības deficīta sindroms". Svarīgi uzsvērt, ka tā ietver praktisko programmu neiroloģisku uzvedības traucējumu novēršanā kā bērniem, tā pieaugušajiem, tātad var būt noderīga jebkura vecuma cilvēka uzvedības izprašanai un var palīdzēt būtiski uzlabot veselību un dzīvi ikvienam neatkarīgi no gadu skaita.

Daniels G. Eimens, medicīnas zinātņu doktors, neiropsihiatrs, veltījis vairākas desmitgades smadzeņu pētījumiem un UDS izprašanai. Viņš sarakstījis gandrīz 30 grāmatu par cilvēka smadzeņu darbību un tiek uzskatīts par pasaulē vadošo UDS speciālistu. Viņa psihiatrijas klīnikā veiksmīgi izārstēti simtiem tūkstoši pacientu, kam bijis nepieciešams stiprināt fizisko, garīgo un emocionālo veselību.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!