Foto: Shutterstock
Ko īsti nozīmē garīgums, garīgā attīstība, garīgais meistars? Šos jēdzienus mēdz traktēt dažādi, un ezotēriķei Nataljai Prokofjevai ("Kluchimasterstva.ru") ir savs redzējums, kas apgāž sešus visizplatītākos mītus par garīgumu.

Vieni par garīgumu uzskata reliģiozitāti, dažādus ar ticību saistītus solījumus un ierobežojumus, fanātisku kalpošanu Dievam, upurus un atteikšanos no sevis. Citi garīgumu liek vienā plauktā ar ezotēriku, maģiju vai zīlēšanu un aizraušanos ar meditāciju vai ticību Visuma likumiem neņem nopietni. Savukārt tie, kas nostājušies uz garīgās meistarības ceļa, nereti baidās iznākt no ēnas un pastāstīt, ka tieši garīgās prakses un sekošana Visuma likumiem palīdzējusi sakārtot dzīvi, jo – nejūt savos tuvākajos atbalstu un sapratni.

Šajā rakstā aplūkosim, kādi vēl maldīgi uzskati par garīgumu mēdz būt. Tu pārliecināsies, ka garīgais meistars mūsdienīgā izpratnē – tas ir spēcīgs, vieds, sevi mīlošs cilvēks ar stabilu vērtību sistēmu. Tāds, kurš spēj saskatīt un izpaust savu unikalitāti un sasniegt savus mērķus.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!