skumjas, vientulība, domāt, sieviete, emocijas
Foto: Shutterstock
"Kaut kā sanācis, ka esmu apprecējusi cilvēku, kurš ir manas mātes kopija. Šķita, ka viņš nepavisam nav viņai līdzīgs, bet rezultātā – pilnīgi izliets viņā. Kaut kā sanāca, ka es neredzēju, ka viņš ar mani apietas tieši tāpat, kā mana māte. Vienkārši nolaižas rokas," šis ir citāts no Pegas Strīpas grāmatas "Detokss meitai: dziedināšanās no nemīlošas mātes un savas dzīves atjaunošana".

Portāls "Psychologytoday" aplūko situācijas, kādēļ meitenēm var neizveidoties saskanīga ģimene, ja viņa bērnībā no mātes nav saņēmusi pietiekamu mīlestības devu.

Taisnība ir tajā faktā, ka katrs no mums – vai esam tikuši mīlēti vai nē – meklē ierasto un neapzināti mūs piesaista tas, ar ko esam bijuši labi pazīstami. Un šī ir lieliska panākumu formula, ja esi audzis ģimenē, kurā vecāki tevi ir atbalstījuši un mīlējuši. Šajā gadījumā pastāv augsta iespējamība, ka tu ar muguras smadzenēm sajutīsi cilvēkus, kuriem ir tieksme ar tevi manipulēt un kontrolēt, un no viņiem turēsies pa gabalu, atrodot partneri, ar kuru būs vienotas intereses: savstarpējā sadarbībā, atklātā komunikācijā, tuvībā un atbalsta sniegšanā. Bet viss nav tik vienkārši ar sievietēm, kurām ir attīstījies nedrošs piesaistes veids, kuru emocionālās vajadzības bērnībā nav tikušas apmierinātas.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!