Ne tikai vecāki bērniem, bet arī sieva un vīrs: kas vieno laimīgas ģimenes
Foto: Shutterstock
Atrast ideālu ģimeņi varētu būt patiesi sarežģīti, taču katram prātā ir izkristalizējusies vīzija, kā pasaules laimīgākā ģimene varētu izskatīties. Ģimene ir kā kāršu namiņš – to veido lēnām un rūpīgi, taču nepārdomātas rīcības var visu sasniegto nolīdzināt līdz ar zemi. Šoreiz "Cālis" stāstu krājumos esam atlasījuši skaidrojumus, kas raksturo laimīgas ģimenes un kas liecina par potenciāli veiksmīgas savienības sabrukšanu.

Tas, ka ģimene ir saticīga, nenozīmē, ka viņiem savā starpā nekad nav vārdu pārmaiņas. Arī šiem cilvēkiem ne vienmēr sakrīt viedokļi, taču viņi kopā raduši labākos veidus, kā izteikt savu skatījumu, neaizvainojot otru un darbojoties visu "dalībnieku" labā. Harmoniskas savstarpējās attiecības mīlošā ģimenē šķiet pilnībā pašsaprotamas, taču katram cilvēkam var būt labās un sliktās dienās. Problēmas sāk rasties brīžos, kad vienlaicīgi visiem ģimenes locekļiem trāpījusies diena, kurā apkārtējie notikumi kaitina un izved no pacietības – tad sākas strīdi, kašķi un pārmetumi.

Būt par mammu vai tēti ir viens no dzīves svarīgākajiem uzdevumiem un izaicinājumiem, taču nedrīkst aizmirst, ka lielākoties vecāki ir arī vīrs un sieva. Lai ģimene būtu laimīga, pieaugušajiem jārūpējas arī par savām attiecībām, jo saticīgi un mīloši vecāki lies stingrus pamatus laimīgai ģimenes nākotnei. Reizēm partneriem visas dzīves lomas saplūst vienā, tādējādi pat paši nemanot kļūst viens otram par vecākiem.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!