Diānas Zandes lekcija: būtiskākie pieturas punkti bērna attīstībā
Foto: Shutterstock
Tieši pirmajos dzīves gados bērna attīstība notiek visstraujāk. Tas ir intensīvu pārmaiņu pilns laiks, kad, mazulim augot, mainās ne tikai uzvedība, bet arī viņa apģērba izmērs, tādēļ ir nepieciešams apzināt un izprast bērna vajadzības.

Kādas tieši pārmaiņas notiek bērna pirmajos dzīves gados un, kādiem ārējiem stimuliem ir jāvērš uzmanība bērna attīstībā, to trešdien, 13. februārī pulksten 12 tirdzniecības parkā "Alfa" "Chicco" Info stundā pastāstīs psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite un piecu bērnu māmiņa Diāna Zande.

"Pirmajos pāris gados bērna attīstībā notiek milzīgas pārmaiņas – viņš pārvēršas no nevarīga jaundzimušā līdz visai patstāvīgam mazulim, kurš aktīvi pauž viedokli un nepakļaujas ierobežojumiem. Kurā vecumā bērnam būtu jāsāk smaidīt, vai viņam jau nav jāveļas, jāstaigā, jārunā? Kāpēc bērni attīstās dažādā tempā un kā sekmēt optimālu bērna attīstību pirmajā dzīves gadā? Vecāki bieži meklē atbildes uz šiem jautājumiem, lai pārliecinātos, ka viņu lolojumam viss kārtībā. Nodarbībā pārrunāsim būtiskos pieturas punktus bērna attīstībā, kā to sekmēt un kāpēc pārlieka cenšanās panākt straujāku bērna attīstību var viņam kaitēt, nevis palīdzēt," par gaidāmo lekciju stāsta Zande.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!