<a rel="cc:attributionURL" href="https://unsplash.com/@charlesdeluvio">Charles</a> / <a rel="license" href="https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/">cc</a>

Tantra ir "karstā" tēma. Joka pēc – pamēģini saviem draugiem, paziņām vai kolēģiem paziņot, ka esi aizrāvies ar tantru. Viņu reakcija noteikti tevi izklaidēs – savilktas uzacis un pat šoks, šausmas, pretīgums vai pārliecīga ziņkāre. Kālab tā?

Galvenokārt tādēļ, ka ļaužu vidū valda uzskats – tantras vienīgais interešu objekts ir sekss, turklāt grupveida sekss vai kādas citas izlaidības. Sabiedrībā, kurā plaukst un zeļ pornogrāfija, jābrīnās par tik vētrainu reakciju, piesaucot tantras tēmu. Cilvēki nekādi nespēj sagremot faktu, ka tantra iemantojusi slavu arī kā garīguma ceļš. Šādu atziņu noraida tie, kas vēlas saglabāt status quo.

Pēdējos 20 savas dzīves gadus esmu aizvadījusi, cenšoties kliedēt maldīgos priekšstatus par tantru un izplatot labo vēsti – proti, tantra nekur nav pazudusi un turpina attīstīties, lai sniegtu savas atziņas visiem, kuru prāts gana atvērts tantrisko gudrību iepazīšanai. Tātad – kā tieši garīgo meklējumu ceļā seksualitāte apvienojama ar garīgumu? Kas īsti ir tantra?

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!