<a rel="cc:attributionURL" href="https://unsplash.com/@kti2030"> Tae In Kim </a> / <a rel="license" href="https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/">cc</a>
Pavasara saulgrieži (šogad – naktī no 20. uz 21. martu) ir laiks, kad Saule modina zemi, modina dzīvniekus un putnus, modina asnus un kokus. Tas ir laiks, kad cilvēkiem jāatver sevi saulei, lai saņemtu siltumu, ielaistu sevī gaismu, piepildītu sevi ar mīlestību un dalītos ar to. Tas ir jaunu vibrāciju laiks, spēcīgas enerģijas laiks.

Latviešu kultūrā pavasara saulgriežu simbols ir ola. Ola, kas ir simbols mūsu iekšējai Saulei. Olu krāsošana ar dažādiem augiem, sīpolu mizām, dzīpariņiem Lielās dienas rītā ir jau sen zināma tradīcija. Es to izjūtu kā meditatīvu procesu, kurā, savienojot dabas spēku ar manām tābrīža domām, veidoju ceļu pie savas saules. Bieži vien ir vēlme pie olas pielikt kādu skujkoka zariņu, jo ir taču vajadzīga pāreja jaunā līmenī.

Ar patiesu sajūsmu skatos, cik liels prieks ir gan maziem, gan lieliem ieraudzīt to, kāda katram ola nokrāsota. Prieks rada prieku, un prieks mūs atver mīlestībai!

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!