atpūta, labsajūta
Ikdienā bieži nākas domāt par apkārtējo labsajūtu. Kā iepriecināt mīļoto? Kā mammu? Kā jūtas bērni? Nerimstošajā vāveres ritenī ir itin viegli pamest novārtā savu garīgo veselību. Taču būt laipnam pret sevi, savu prātu un ķermeni ir ārkārtīgi būtiski. Galu galā – tas, kas notiek tavā iekšienē, drīz vien projicējas arī ārēji.

Meklē veidu, kā uzlabot savu garīgo veselību un paaugstināt pašvērtējumu? Rūpēšanos par sevi iekļauj savā ikdienas rutīnā. Būt laipnam pret sevi, savu ķermeni un prātu ir tikpat svarīgi, kā būt laipnam pret citiem, raksta "Stylist". Ļauj procesiem notikt sev piemērotā tempā, nosaki veselīgas robežas un pievērs uzmanību tam, kā jūties – šie noteikumi jāievēro vienmēr, un vēl jo īpaši tagad, kad jau kādu laiku dzīvojam lielā neskaidrībā un, protams, arī satraukumā. Līdzjūtība un laipnība pašam pret sevi palīdz mazināt spiedienu uz savu garīgo veselību.

Tomēr ne visiem no mums ir viegli būt laipnam pret sevi. Nereti tieši sievietēm tas sagādā lielākās grūtības. Pateicoties dažādu faktoru kombinācijai (sociālie mediji un diētu kultūra ir divi mūsdienu piemēri), sievietes jau sen ir saskārušās un joprojām saskaras ar spiedienu būt ideālām it visā. Tas savukārt daudzām liek paškritiski vērtēt to, kā izskatāmies, jūtamies, vai arī liek salīdzināt sevi ar cilvēkiem, ko redzam internetā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!