Dalībai skolotāju projektā 'Mācītspēks' atsaukušies jau 524 dažādu jomu speciālisti
Foto: F64

14. decembrī noslēdzies skolotāju izglītības projekta "Mācītspēks" pirmais pieteikšanās posms. Projekta komanda jau aktīvi īsteno atlasi no saņemtajiem 524 pieteikumiem, lai nākamajā mācību gadā pedagogu rindām pievienotos vēl 100 dažādu jomu profesionāļu matemātikas, fizikas, vēstures, valodu un citos mācību priekšmetos, kuros pašlaik izteikti trūkst pedagogu, informē projekta pārstāvji.

"Pirmā gada lielais konkurss – seši speciālisti uz vienu pedagoga vietu – pierāda, ka cilvēki ar augstiem profesionālajiem sasniegumiem jūt aicinājumu dot savu artavu jaunās paaudzes izaugsmē. Pedagogi ir pārmaiņu veicinātāji – viņi ir cilvēki, kam ir iespēja izmantot savas zināšanas un kompetenci, lai ieviestu pozitīvas pārmaiņas izglītībā Latvijā. Esam gandarīti, redzot arvien augošo pieteikumu skaitu nākamajam mācību gadam, un ceram arī otro gadu uzsākt ar tikpat jaudīgiem jaunajiem pedagogiem kā šogad," pauž Kārlis Kravis, nodibinājuma "Iespējamā misija" direktors.

Pirmajā pieteikšanās posmā 524 cilvēki izrādījuši interesi, un 176 uzsākuši dalību atlases procesā. No esošajiem pieteikumiem redzams, ka vidējais pretendentu darba stāžs ir virs astoņiem gadiem, kas atbilst projekta mērķim – piesaistīt pieredzes bagātus un zinošus dažādu jomu speciālistus pedagoga darbam. Kandidātu vidējais vecums ir 35 gadi.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!