sieviete, atpūta, miers, grāmata
Foto: Shutterstock
Skaidrs, ka šajā saspringtajā laikā daudzi no mums ieslīgst darbos un pienākumos, kas savukārt var ietekmēt attiecības ar citiem un galu galā – arī pašiem ar sevi. Ir itin viegli pazaudēt sevi nebeidzamu darbu gūzmā, tāpēc ir tik svarīgi noteikt veselīgas robežas sava laika plānošanā. Kā atrast laiku sev un kāpēc tas ir tik svarīgi, skaidrojam raksta turpinājumā.

Nereti ilga kopā būšana un rutīna noved pie strīdiem, no kuriem būtu viegli izvairīties. Pēc pavasara notikumiem cilvēkiem – gribot negribot – ir jāsāk aizpildīt savstarpējais attiecību elements, emocionālā tuvība, kas diemžēl daudzās attiecībās ir kļuvusi ļoti trausla. Kā saglabāt dzirksteli un neļaut attiecībām panīkt? Būtībā atbilde slēpjas tepat – tu nedrīksti sev ļaut regresēt pašam.

Tas, kāda tev apkārt vide, un tas, kādi cilvēki ir tev līdzās, it tavs atspulgs. Ne velti mums tiek atsūtīti notikumi un cilvēki kādā pārdomu vai vājākā dzīves posmā. Tie ir notikumi, kas jātulko pašam, savā sajūtu valodā. Šī valoda ir zināma tikai tev vienam, un, iemācoties to, sadzirdot to, tu spēj augt un pilnveidoties ne tikai pats, bet reizē arī mainot savu vidi, apkārtni un līdzcilvēkus.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!