Mamma šokā: pēc gadiem ilgas būšanas sevī, dakteri Klauni atraisa bērnu ar AST
Foto: Publicitātes attēli
Būt par dakteri Klaunu nebūt nav vienkāršs darbs – ir jāiziet īpašas apmācības, jāvelta laiks un jāgūst zināšanas ik dienu. Turklāt visiem medicīnas klauniem ir savs pamatdarbs, jo dakteris Klauns ir kaut kas, ko nevar darīt visu laiku. Ir nepieciešama atpūta, dzīve ārpusē, lai varētu smelties iedvesmu un enerģiju, ko nodot tālāk, satiekot mazos pacientus, viņu vecākus un medicīnas personālu.

Lai arī katrai daktera Klauna maiņai ir paredzēts ierobežots laika sprīdis, bieži vien gadās tā, ka kāds no mazajiem pacientiem tik ļoti uzrunājis, ka Dr. Klauns bez ierunām nodrošinās ilgāku uzturēšanos ar bērnu, nekā plānots, paies soli pretī atnāks ātrāk, izdarīs vairāk un samīļos stiprāk.

"Mēs droši varam teikt, ka mums ir spēcīgākā, labestīgākā un nesavtīgākā Dr. Klaunu komanda pasaulē, kas, neskatoties uz apstākļiem vai sarežģījumiem, vienmēr izdarīs maksimumu, lai nestu prieku mazo bērnu sejās," tā uzsver biedrības "Dr. Klauns" vadītāja Marianna Milovska. Turpinot stāstu sēriju par dakteru Klaunu ikdienas varoņdarbiem, šoreiz par to, kā diviem no viņiem izdevies komunikācijai ar citiem cilvēkiem atraisīt kādu bērnu, kuram ir autiskā spektra traucējumi. Mamma neticējusi savām acīm, redzot, kā viņas bērns komunicē ar svešiniekiem spilgtajos tērpos.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!