<a rel="cc:attributionURL" href="https://unsplash.com/@b3njamin"> Benjamin Combs </a> / <a rel="license" href="https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/">cc</a>
Mums katram var būt brīži, kad sirds ir smaga un rodas vēlme ar kādu izrunāties, taču negribas kārtējo reizi apgrūtināt draugus vai tuviniekus ar savām problēmām. Ko darīt ar vientulību un uzmācīgām domām, kas kā bumerangs atgriežas atkal un atkal? Biedrība "Skalbes" aicina neizlikties stiprākam, kā esi, un meklēt psiholoģisku palīdzību. Piezvanot uz bezmaksas emocionālā atbalsta tālruni 116123, šādu palīdzību var saņemt jebkurā diennakts laikā.

Pleca sajūta grūtos brīžos

Ir labi, ja mums ikdienā blakus ir cilvēki, ar kuriem dalīt priekus un bēdas, taču ne vienmēr varam savas problēmas uzticēt tuviniekiem. Var gadīties, ka pārdzīvojumus rada tieši strīds ar kādu tuvinieku vai satraukums par šo cilvēku. Dažkārt ir vieglāk uzticēt savus pārdzīvojumus kādam svešiniekam, pirms uzdrīkstamies par tiem runāt ar ģimeni, bet reizēm dzīves melnais periods ir tā ieildzis, ka vairs negribas apkārtējos apgrūtināt ar savu sūdzēšanos vai raizēm. Tādos gadījumos pleca sajūtu var sniegt krīzes tālruņa konsultants, kurš uzklausīs, palīdzēs ieraudzīt risinājumu vai vismaz būs līdzās, sniedzot atbalstu un empātiju.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!