Latvijas futbolista Kaspara Dubras pārstāvētā Lietuvas komanda "Panevezys" otrdien savā laukumā cieta sagrāvi Čempionu līgas kvalifikācijas otrās kārtas pirmajā mačā.

Panevēžas vienība ar 0:4 (0:3) piekāpās Polijas vienībai Bjalistokas "Jagiellonia".

Dubra devās laukumā pamatsastāvā un laukumā bija visu spēli.

Visus trīs vārtus pirmajā puslaikā guva Hesus Imass, izceldamies no 15. līdz 29.minūtei, bet 4:0 80.minūtē panāca Kristofers Hansens.

Atbildes spēle notiks 31.jūlijā Polijā.

Jau ziņots, ka pirmajā kārtā Lietuvas klubs divu maču summā ar 4:1 pieveica Somijas čempioni Helsinku HJK.

Iepriekš ziņots, ka Latvijas čempione RFS otrdien izbraukumā ar 0:4 zaudēja Norvēģijas čempionei "Bodo"/"Glimt".

Uzvarētāji divu maču summā iekļūst kvalifikācijas trešajā kārtā, bet zaudētāji sacensības turpinās UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas trešajā kārtā.

Lai iekļūtu Čempionu līgas pamatturnīrā, ir jāpārvar trīs kvalifikācijas kārtas un "play-off" kārta.

Sacensību fināls notiks 2025.gada 31.maijā Minhenē.

Iepriekšējās sezonas finālā Londonā Madrides "Real" futbolisti ar 2:0 pārspēja Dortmundes "Borussia".