"11.lv" Latvijas kausa futbolā ceturtdaļfinālu starp virslīgas klubu "Riga" un Nākotnes līgas komandu "Leevon"/PPK uz brīdi nācās pārtraukt, jo tribīnēs esošie līdzjutēji izmantoja dūmu sveces, kuru dēļ redzamība tika pamatīgi apgrūtināta.

Jau vēstīts, ka ceturtdaļfināla mačā "Riga" viesos ar rezultātu 4:0 (1:0) pārspēja Nākotnes līgas komandu "Leevon"/PPK.

Otrā puslaika vidū spēli nācās pārtraukt, jo "LNK Sporta Parka" laukumā redzamība bija tuvu nullei, jo līdzjutēji tribīnēs izmantoja dūmu sveces. Tiesnesis spēli apturēja, un tā atsākās pēc neilga laika. Tiesa, futbolisti vēl kādu laiku turpināja spēlēt diezgan biezos dūmos.