Līdere RFS otrdien Rīgā svinēja pārliecinošu uzvaru "Tonybet" Latvijas futbola virslīgas pārceltajā 23.kārtas spēlē. RFS mājās ar 4:1 (3:0) sagrāva "Daugavpili".

Triju minūšu laikā mājinieki panāca 2:0. 15.minūtē Mārtiņš Ķigurs no soda laukuma ar spēcīgu sitienu raidīja bumbu vārtu labajā augšējā stūrī, bet divas minūtes vēlāk no soda laukuma līnijas vārtu labajā augšējā stūrī bumbu raidīja Adams Marhijevs.

45.minūtē 3:0 pēc Ķigura piespēles pa zemi no labās laukuma malas ar sitienu no vārtsarga laukuma līnijas panāca Elvis Stuglis. Pēc Lukas Silagadzes izpildītā stūra sitiena no kreisās puses vārtus ar galvu no vārtsarga laukuma līnijas 4:0 panāca Mārcis Ošs. 90.minūtē viesi guva vienīgos vārtus, cīņā ar Armanu Galaju pie vārtu līnijas bumbu savos vārtos raidot Ošam 1:4.

Pirmā apļa spēlē komandas cīnījās 1:1, bet otrajā ar 5:0 uzvarēja RFS. Latvijas kausa astotdaļfinālā rīdzinieki bija pārāki ar 2:1, abus vārtus gūstot pamatlaika pēdējās 15 minūtēs.

RFS 28 mačos ir sakrājusi 72 punktus, "Riga" komandai ir 66 punkti 29 cīņās, bet "Valmierai" ir 54 punkti 29 mačos. 27 spēlēs 38 punkti ir "Audai" un 29 mačos - "Daugavpilij". 29 cīņās 29 punkti ir "Grobiņai"/LFS, 28 punkti tikpat dueļos "Liepājai", 27 punkti 28 spēlēs "Tukums 2000"/"Telms", 26 punkti 29 mačos "Metta komandai un 21 punkts 29 spēlēs - "Jelgavai".

Virslīgas čempionāts ar desmit komandu līdzdalību notiek četros apļos, katrai komandai aizvadot 36 spēles. 180 spēles paredzēts aizvadīt līdz 9.novembrim.

Pagājušajā sezonā otro reizi par čempioni kļuva RFS, kas nodrošināja uzvaru tikai pēdējā kārtā, izcīnot uzvaru pār "Metta" komandu ar 1:0.