Latvijas vienības RFS pretinieki UEFA Eiropas līgas pamatturnīrā Beļģijas "Anderlecht" un Stambulas "Galatasaray" trešdien savā laukumā svinēja uzvaras pirmajās grupas spēlēs.

"Anderlecht" ar 2:1 (0:0) pārspēja Budapeštas "Ferencvaros".

Vārtus septiņu minūšu laikā otrā puslaika vidū guva Jari Vershārens un Kaspers Dolbergs ar 11 metru soda sitienu.

81.minūtē Nilsons Angulo mājinieku rindās nopelnīja otru dzelteno kartīti, bet 86.minūtē 1:2 panāca Adama Traorē.

"Galatasaray" ar 3:1 (0:0) pārspēja vēl vienu RFS pretinieku Saloniku PAOK.

48.minūtē Abduls Baba raidīja bumbu savos vārtos, palīdzot mājiniekiem izvirzīties vadībā, bet 67.minūtē rezultātu izlīdzināja Janis Konstantelis. Uzvaru 76.minūtē nodrošināja Junuss Akgins, bet mača kompensācijas laikā 3:1 panāca Mauro Ikardi.

Vēl viena RFS pretiniece Kijivas "Dynamo" mājas spēlē Hamburgā ar 0:3 (0:3) piekāpās Itālijas "Lazio".

Divus vārtus guva Bulajs Diā, vienus - Fisajo Dele-Baširu.

Kijivas komandā noraidījumu 72.minūtē izpelnījās Maksims Bragaru, bet viesiem desmit minūtes vēlāk - Tidžani Noslins.

Mančestras "United" mājās spēlēja 1:1 (1:0) ar Nīderlandes klubu Enshedes "Twente".

Uz Kristiana Eriksena pirmajā puslaikā gūtajiem vārtiem viesi atbildēja ar 68.minūtē gūtajiem Sema Lammersa vārtiem.

Ar rezultātu 1:1 beidzās vēl divas spēles. "Midtjylland" no Dānijas savā laukumā spēlēja 1:1 (1:0) ar "Hoffenheim" no Vācijas, bet Francijas komanda "Nice" - 1:1 (1:1) ar Sansevastjanas "Real Sociedad" no Spānijas.

Dāņus 42.minūtē izvirzīja vadībā Dario Osorio, bet neizšķirtu 90.minūtē panāca Makss Merstets.

Otrā spēlē Spānijas klubu 18.minūtē vadībā izvirzīja Anders Barrenečea, bet izlīdzinājumu 45.minūtē panāca Pablo Rosario.

55.minūtē iespēju uzvarēt mājiniekiem garām palaida Evans Gesāns, kurš nerealizēja 11 metru sitienu.

Razgradas "Ludogorets" no Bulgārijas mājās ar 0:2 (0:1) piekāpās Prāgas "Slavia".

Vārtus guva Matejs Jurāseks un Mojmirs Hitils.

Dienas agrajās spēlēs Nīderlandes klubs "AZ Alkmaar" mājās ar 3:2 (1:1) pieveica Burosas "Elfsborg" no Zviedrijas, bet RFS Čempionu līgas otrajā kārtā pārspējusī Norvēģijas vienība "Bodo"/"Glimt" savā laukumā mazākumā ar 3:2 (2:1) pārspēja "Porto".

Latvijas čempione RFS turnīru sāks ceturtdien, Rumānijā tiekoties ar Bukarestes FCSB.

36 pamatturnīra komandas aizvada mačus ar astoņām dažādām pretiniecēm, tiekoties ar divām katra no četriem groziem komandām.