UEFA Čempionu līgā futbolā otrdienas vakarā tika fiksēti vairāki graujoši rezultāti, turklāt septiņus vārtus pretinieku vārtos pamanījās sasist Dortmundes "Borussia".

"Borussia" savā laukumā sagrāva Skotijas vienību Glāzgovas "Celtic" - 7:1 (5:1). Trīs vārtus 32 minūšu laikā guva Karims Adejemi, divus - Serū Girasī, vienus iesitot ar 11 metru sitienu, bet pa vieniem - Emre Džans ar 11 metru sitienu un Felikss Nmeha.

Viesiem vienīgos vārtus devītajā minūtē, panākot 1:1, iesita Daizens Maeda.

Tikmēr slovāku klubs Bratislavas "Slovan" mājās ar 0:4 (0:2) piekāpās Anglijas čempionei Mančestras "City". Vārtus guva Ilkajs Gindogans, Fils Fodens, Ērlings Holanns un Džeimss Makatī.

Milānas "Inter" mājās ar 4:0 (1:0) apspēlēja Belgradas "Crvena zvezda". Vārtus guva Hakans Čalhanoglu, Marko Arnautovičs, Lautaro Martiness un no 11 metru atzīmes - Mehdi Taremi, kura kontā arī divas rezultatīvas piespēles.

Citviet "Barcelona" savā laukumā sagrāva Bernes "Young Boys" - 5:0 (3:0). Divus vārtus guva Roberts Levandovskis, pa vieniem - Rafinja un Inigo Martiness, bet pēdējo vārtu guvumā bumbu savos vārtos raidīja Moameds Kamarā.

Vēl Londonas "Arsenal" futbolisti otrdien savā laukumā ar 2:0 (2:0) pārspēja Parīzes "Saint-Germain" (PSG). Vārtus mājiniekiem 20. minūtē guva Kajs Havercs un 35. minūtē - Bukajo Saka.

Tikmēr Vācijas čempione Leverkūzenes "Bayer" pieveica "AC Milan" ar 1:0 (0:0). Vārtus 21. un 51. minūtē iesita Viktors Bonifeiss, taču pirmajā gadījumā tie netika ieskaitīti aizmugures dēļ.

Eindhovenas PSV no Nīderlandes mājās spēlēja 1:1 (1:0) ar Lisabonas "Sporting". Cīņas 15. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Jerdijs Shautens, bet izlīdzinājumu 84. minūtē panāca Daniels Bragansa.

"Stuttgart" mājās spēlēja 1:1 (1:1) ar Prāgas "Slavia".

Septītajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Enzo Mijo, bet neizšķirtu 32. minūtē panāca Kāns Kairinens.

"Salzburg" no Austrijas mājās piekāpās Francijas komandai "Brest" - 0:4 (0:1). Divus vārtus guva Abdalla Simā, pa vieniem - Madi Kamarā un Matiass Pereira Lažs.

Šajā sezonā pirmoreiz ierastā grupu turnīra vietā, kad komandas bija sadalītas grupās pa četrām, visas komandas par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs cīnās vienā 36 komandu grupā, aizvadot pa astoņām spēlēm.

Uzreiz astotdaļfinālā iekļūst pirmo astoņu vietu ieguvējas, bet nākamās 16 komandas spēlēs 1/16 finālā.