Fоtо: Māris Greidāns
"Daugavpils" sestdien "Optibet" Latvijas futbola virslīgā izcīnīja uzvaru pār pagājušās sezonas čempioni "Valmieru".

Daugavpilieši viesos ar rezultātu 1:0 (1:0) guva panākumu pār "Valmieru".

Daugavpils komanda izvirzījās vadībā 13.minūtē, kad Dāvis Cucurs pēc Viljama Mukveles piespēles sita bumbu garām "Valmieras" vārtsargam, tai nonākot mājinieku vārtos.

Otrajā puslaikā valmieriešiem bija vairākas iespējas izglābties no neveiksmes, taču visi mēģinājumi iekarot Vladislava Kurakina sargātos vārtus bija neveiksmīgi.

Pirmajā aplī abas komandas spēlēja neizšķirti 1:1, bet otrajā ar 1:0 uzvarēja "Valmiera".

Jau ziņots, ka piektdien "Jelgavas" komanda piektdien mājās ar 3:2 pārspēja "Liepāju", bet "Metta" viesos ar rezultātu 3:1 uzvarēja Salaspils "Super Nova".

Svētdien tiks aizvadīta "Auda" - RFS spēle un "Tukums 2000"/"Telms" - "Riga" mačs.

Turnīra tabulas augšgalā ar 55 punktiem 22 spēlēs ir "Riga", RFS ir 52 punkti, 34 punktus guvusi "Valmiera", 31 punkts ir "Audai" un "Liepājai". "Metta" sakrājusi 27 punktus, "Daugavpilij" ir 25 punkti, "Tukums 2000"/"Telms" un "Jelgava" izcīnījušas pa 23 punktiem, bet "Super Nova" komandai - astoņus punkti.

Iepriekšējā sezonā pirmo reizi vēsturē par čempioniem kļuva valmierieši, sudrabu izcīnīja "Riga", bet bronzu - RFS, bet Latvijas kausa izcīņā uzvarēja "Auda".

Čempions noskaidrosies pēc četros riņķos aizvadītām 36 spēļu kārtām. Kopumā notiks 180 spēles.

2023.gada sezonā Latvijā pirmo reizi tiek izmantota video tiesneša asistenta (VAR) sistēma.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !