Latvijas futbolista Valērija Šabalas pārstāvētā Touršhavnas B36 ceturtdien savā laukumā svinēja uzvaru UEFA Konferences līgas kvalifikācijas otrās kārtas pirmajā mačā, bet Kaspara Dubras pārstāvētā "Panevežys" cieta minimālu zaudējumu Izraēlā.

Uzbrucēja Šabalas pārstāvētā B36 savā laukumā ar 2:1 (1:0) pieveica Velsas "Haverfordwest". Latvijas uzbrucējs laukumā devās 73.minūtē.

Vārtus 11.minūtē guva Hanness Agnarsons un 60.minūtē - Andrass Johansens.

80.minūtē viesu labā vienus vārtus atguva Mertels Teilors-Krosdeils.

Tikmēr aizsarga Dubras pārstāvētā "Panevežys" komanda viesos ar 0:1 (0:1) piekāpās Izraēlas vienībai Beerševas "Hapoel". Latvijas futbolists laukumā bija visas 90 minūtes.

Vārti tika gūti 35.minūtē, kad precīzs raidījums padevās Šajam Eliasam.

Atbildes spēles notiks 3.augustā.

Citās spēlēs uzvaru savā laukumā izcīnīja Andoras vienība Eskaldes-Engordaņas "Inter", kas ar 2:1 (1:0) pieveica Skotijas vienību Leitas "Hibernian".

15.minūtē vārtus guva Adrians Galjego un 71.minūtē - Žans Liks Asubrs, panākot 2:0. Viesu labā vienīgos vārtus mača kompensācijas laika pirmajā minūtē iesita Džo Ņūels.

Jau ziņots, ka ceturtdien "Auda" savā laukumā spēlēja 1:1 ar Slovākijas vienību Trnavas "Spartak", bet "Riga" viesos ar 1:2 zaudēja Ungārijas klubam "Kecskemeti".

Grupu turnīra sasniegšanai nepieciešams pārvarēt trīs kvalifikācijas kārtas un "play-off" kārtu.

UEFA Konferences līgā ir Eiropā trešais spēcīgākais klubu turnīrs un aizvada savu trešo sezonu.