Latvijas futbola izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis piektdien Dienvidkorejas čempionāta spēlē devās laukumā uz maiņu, taču viņa pārstāvētā Tedžonas "Citizen" piedzīvoja neveiksmi.

"Citizen" K-līgas 25.kārtas spēlē izbraukumā ar rezultātu 0:3 (0:2) piekāpās "Gwangju".

Gutkovskis devās laukumā otrā puslaika sākumā un spēlēja līdz finālsvilpei, kā arī 78.minūtē tika pie dzeltenās kartītes.

Pirmajā puslaikā mājinieku labā vārtus guva Hangils Kims un Hojons Džongs, bet otrajā puslaikā Tedžonas vienības vārtos bumbu raidīja Kunhi I.

"Citizen" šobrīd Dienvidkorejas čempionātā ar 33 punktiem 25 spēlēs ieņem sesto pozīciju 12 komandu konkurencē.