Anglijas futbola premjerlīgas klubs "Liverpool" ceturtdien UEFA Eiropas līgā teju pusi mača bija iedzinējos pret Lincas LASK, tomēr atspēlējās un svinēja uzvaru.

Pirmās kārtas spēlē E apakšgrupā liverpūlieši viesos uzvarēja ar rezultātu 3:1 (0:1).

Spēles 14.minūtē mājinieki pēc stūra sitiena izmantoja viesu apjukumu, ar netraucētu sitienu no distances bumbu vārtos raidot Floriānam Flekeram. LASK bija vadībā līdz pat 56.minūtei, kurā Darvins Nunjess realizēja Luisa Diasa nopelnīto 11 metru soda sitienu.

Septiņas minūtes vēlāk pats Diass pēc Raiena Grāvenberha piespēles no labās malas ieraidīja bumbu vārtos. Vadībā Jirgena Klopa vadītā komanda nostiprinājās divas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad Mohameds Salāhs nodemonstrēja savu meistarību soda laukumā, gūstot vārtus pēc Nunjesa piespēles.

UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā 32 komandas sadalītas astoņās grupās pa četrām katrā. Divas pirmās iekļūs izslēgšanas turnīrā, pirmo vietu ieguvējām uzreiz nodrošinot vietu otrajā kārtā. Otro vietu ieguvējām pirmajā kārtā pievienosies astoņas Čempionu līgā grupās trešo vietu ieņēmušās komandas. Savukārt trešo vietu ieguvējas pārcelsies uz Eiropas Konferences līgas sacensībām, kamēr ceturto vietu ieguvējām grupās Eiropas kausu sezona beigsies.

Apakšgrupu turnīrs norisināsies līdz 14.decembrim. Izslēgšanas turnīrs sāksies februāri, bet finālspēle iecerēta 22.maijā Īrijas galvaspilsētā Dublinā.

Iepriekšējā sezonā par septiņkārtēju šī turnīra uzvarētāju kļuva "Sevilla", kas finālā pēcspēles sitienu sērijā pārspēja "AS Roma".