Latvijas futbola izlases pussargs Andrejs Cigaņiks otrdien Polijas kausa otrās kārtas mačā izcēlās ar precīzu sitienu un palīdzēja Lodzas "Widzew" sasniegt nākamo kārtu.

"Widzew" izbraukumā ar rezultātu 4:0 (2:0) uzvarēja Elblongas "Concordia", kas spēlē Polijas pēc spēka ceturtajā līgā.

Cigaņiks laukumā devās sākumsastāvā un guva Lodzas komandas pirmos vārtus 29.spēles minūtē. Viņš tika nomainīts tikai 83.minūtē, kad viņa vietā laukumā devās Fabiu Nunešs.

Savukārt Alvis Jaunzems un Melecas "Stal" viesos ar rezultātu 2:1 (2:0) pārspēja Polijas pēc spēka otrās līgas komandu Opoles "Odra". Jaunzems mačā iesaistījās jau no pirmās minūtes, bet 61.minūtē Latvijas futbolistu nomainīja Koki Hinokio.

Tikmēr Elvja Stugļa pārstāvētā Glogovas "Chrobry", kas spēlē Polijas pēc spēka otrajā līgā, otrās kārtas mačā izbraukumā ar rezultātu 1:3 (1:0) piekāpās Vislas "Pulawy". Stuglis laukumā devās sākumsastāvā un spēlēja visu maču.

Pagājušajā sezonā Polijas kausu izcīnīja Varšavas "Legia", kas finālā pēcspēles sitienu sērijā pārspēja Vladislava Gutkovska tobrīd pārstāvēto Čenstohovas "Rakow".