Spānijas vīriešu futbola izlase ceturtdien savā laukumā 2024.gada Eiropas čempionāta A grupā pieveica Skotiju, bet Norvēģija svinēja uzvaru Kiprā.

Spānijas futbolisti pieveica grupas līderus skotus ar 2:0 (1:0).

60.minūtē video atkārtojums liecināja, ka skotu gūtie vārti Skota Maktomineja izpildījumā nav jāskaita aizmugures stāvokļa dēļ, bet pēc tam divus vārtus guva mājinieki. 74.minūtē izcēlās Alvaro Morata, bet 12 minūtes vēlāk - Oihans Sansets.

Otrā mačā Larnakā Norvēģija ar 4:0 (1:0) sagrāva kipriešus.

Divus vārtus norvēģiem guva Ērlings Holanns, pa vieniem - Aleksanders Serlots un Fredriks Aursness.

Ar 15 punktiem sešās spēlēs vadībā joprojām ir Skotija, 12 punkti piecās spēlēs ir Spānijai, desmit punkti sešos mačos - Norvēģijai, Gruzijai ir četri punkti piecās spēlēs, bet Kipra sešos mačos ir bez punktiem.

Savukārt Albānija E grupas mačā apspēlēja Čehiju ar 3:0 (1:0).

Mājiniekiem palīdzēja Mojmīra Hitila 40.minūtē nopelnītais noraidījums no laukuma pēc divām dzeltenajām kartītēm.

Tobrīd rezultāts bija 1:0 mājinieku labā, devītajā minūtē vārtus gūstot Jasiram Asani.

51. un 73.minūtē vārtus guva Taulants Seferi, bet vēl vieni 82.minūtē gūti vārti netika ieskaitīti aizmugures stāvokļa dēļ.

Polija Touršhavnā ar 2:0 (1:0) pieveica Fēru salas.

Arī šajā spēlē zaudētāji maču pabeidza desmit cilvēku sastāvā, 49.minūtē tiekot noraidītam Herduram Ashamam.

Vārtus Polijas izlasē guva Sebastjans Šimanskis un Adams Buksa.

E grupā līdere ar 13 punktiem sešās spēlēs ir Albānija, deviņi punkti ir Polijai, pa astoņiem punktiem piecos mačos guvušas Čehija un Moldova, bet viens punkts sešās cīņās ir Fēru salām.

I grupā Kosova viesos sagrāva Andoru ar 3:0 (1:0).

Divus vārtus guva Milots Rašica, vienus - Altins Zekiri.

Budapeštā ar bezvārtu neizšķirtu beidzās Baltkrievijas un Rumānijas spēle.

I grupā vadībā ar 14 punktiem sešās spēlēs ir Šveice, septiņās cīņās 13 punktus sapelnījusi Rumānija, Izraēla ar sešās spēlēs izcīnītiem 11 punktiem ieņem trešo vietu, septiņās spēlēs septiņi punkti ir Kosovai, pieci - Baltkrievijai un divi - Andorai.