Ņujorkas "Rangers" komanda ceturtdien sasniedza Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences finālu.

Konferences pusfināla sestajā spēlē "Rangers" viesos ar rezultātu 5:3 (0:1, 1:2, 4:0) uzveica Karolīnas "Hurricanes" un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 4-2.

Šī gada Prezidenta kausa ieguvējiem trešajā periodā ar "hat-trick" izcēlās Kriss Kreiders, kurš no 1:3 panāca 4:3. Pa precīzam metienam bija arī bijušajam karolīnietim Vensānam Tročekam un Bārklijam Gudrovam, kurš mača beigās raidīja ripu tukšos vārtos.

"Esam ļoti izturīga un kaujasspējīga komanda, un to šodien parādījām," teica Kreiders

"Hurricanes" vienībā vārtus guva Martins Nečass, Sets Džerviss un Sebastians Aho.

Par otru vietu konferences finālā cīnās Uvja Balinska pārstāvētā Floridas "Panthers" un Bostonas "Bruins". Šajā sērijā ar 3-2 vadībā ir "Panthers".

Iepriekšējā sezonā finālsērijā Vegasas "Golden Knights" ar 4-1 pārspēja Floridas "Panthers".