Latvijas izlases uzbrucējs Rūdolfs Balcers ceturtdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgas sezonas pirmajā spēlē un kopā ar Cīrihes "Lions" komandu svinēja uzvaru.

Cīrihieši viesos ar rezultātu 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) uzveica Norvēģijas klubu Hāmaras "Dragons".

Otrā perioda 13. minūtē pēc Balcera piespēles Deniss Malgins mazākumā panāca 2:1 viesu labā, gūstot vārtus, kas pēc tam izrādījās uzvaru nesošie. Balcers šajā cīņā uz ledus bija 14 minūtes un 52 sekundes, trīsreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, tika pie divām soda minūtēm un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Čempionu līgas pamatturnīrā 24 komandas aizvada sešas spēles, bet to vieta tiek noteikta kopējā tabulā, 16 labākajām kvalificējoties izslēgšanas spēlēm.

Iepriekšējā sezonā IIHF Čempionu līgas turnīrā uzvarēja Šveices komanda Ženēvas "Servette".

Turnīrs pirmo reizi norisinājās 2014./2015. gada sezonā.