Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers sestdien Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgas sezonas otrajā spēlē izcēlās ar precīzu metienu un palīdzēja Cīrihes "Lions" tikt pie otrā panākuma.

"Lions" viesos ar rezultātu 4:1 (0:1, 1:1, 2:0) pārspēja Somijas klubu Tamperes "Ilves".

Balcers tika pie gūtiem vārtiem otrajā trešdaļā, vairākumā panākot 2:0 "Lions" labā. Latvijas hokejists kopā uz ledus bija 16 minūtes, atzīmējās ar diviem metieniem pa vārtiem un nopelnīja vienu divu minūšu noraidījumu

Jau ziņots, ka ceturtdien Balcers tika pie rezultatīvas piespēles "Lions" uzvarā ar 4:1 viesos pār Norvēģijas klubu Hāmaras "Dragons", Cīrihes vienībai tiekot pie pirmā panākuma.

Čempionu līgas pamatturnīrā 24 komandas aizvada pa sešām spēlēm, bet to vieta tiek noteikta kopējā tabulā, 16 labākajām kvalificējoties izslēgšanas spēlēm.

Iepriekšējā sezonā IIHF Čempionu līgas turnīrā uzvarēja Šveices komanda Ženēvas "Servette".

Turnīrs pirmo reizi norisinājās 2014./2015. gada sezonā.