Latvijas hokejists Mārtiņš Dzierkals ceturtdien divreiz rezultatīvi piespēlēja Šellefteo AIK uzvarā savā laukumā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) mačā.

AIK ar 6:3 (3:1, 1:1, 2:1) uzvarēja "Leksand".

Latvijas uzbrucējs trešajā minūtē mazākumā rezultatīvi piespēlēja Pēram Lindholmam, atklājot rezultātu, bet 47.minūtē pēc viņa piespēles 6:2 panāca Pontuss Jūhansons.

11 minūtēs un 41 sekundē laukumā Dzierkals izpildīja vienu spēka paņēmienu un spēli beidza ar +/- rādītāju +1.

Mika Indraša pārstāvētā Jēvles "Brynas" mājās ar 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) pārspēja Engelholmās "Rogle". Latvietis uz ledus bija 17 minūtes un 34 sekundes, vienreiz vairākumā metot pa vārtiem un spēli beidzot ar +/- rādītāju +1.

AIK ar 15 punktiem sešās spēlēs turnīra tabulā ieņem otro vietu, bet "Brynas" ar desmit punktiem piecās cīņās atrodas atrodas piektajā vietā.

Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Šellefteo AIK, kas finālsērijā ar 4-1 uzvarēja Engelholmas "Rogle".