Nacionālās hokeja līgas (NHL) 2024./2025. gada sezonas pamatturnīra pirmajā spēlē piektdien Ņūdžersijas "Devils" Prāgā uzvarēja Bufalo "Sabres".

NHL "Global Series" ietvaros notikušajā mačā "Devils" hokejisti bija pārāki ar rezultātu 4:1 (2:0, 1:0, 1:1).

Spēles devītajā minūtē "Devils" komandu ar netraucētu metienu no vārtu priekšas vadībā izvirzīja Stefans Nesens, bet septiņas minūtes vēlāk 2:0 ar plaukstas metienu panāca Džonatans Kovačevičs.

Otrā perioda ceturtajā minūtē Niko Hišīrs zonas vidū tika pie atlēkušās ripas un raidīja to vārtos - 3:0. Trešā perioda vidū Ouens Pauers samazināja "Devils" pārsvaru, bet divarpus minūtes pirms pamatlaika beigām ripu tukšos vārtos raidīja Pols Koters.

"Devils" vārtsargs Jākobs Markstrēms atvairīja 30 no 31 metiena, turklāt viņš pirmajā trešdaļā veica fantastisku atvairījumu.

Sestdien abas komandas Prāgā aizvadīs vēl vienu maču.

Ziemeļamerikā pamatturnīra spēles sāksies 8. oktobrī.

Iepriekšējā sezonā Stenlija kausu izcīnīja Floridas "Panthers", kas finālsērijā ar 4-3 pārspēja Edmontonas "Oilers".