Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers otrdien Šveices čempionātā izcēlās ar vārtu guvumu, turpinot individuāli rezultatīvo sezonas sākumu un palīdzot Cīrihes "Lions" vienībai izcīnīt uzvaru.

"Lions" Šveices čempionāta mačā ar rezultātu 6:1 sagrāva "Bern" vienību, izcīnot piekto uzvaru sešās spēlēs.

Balcers aizvadītajā mačā guva pirmos vārtus, kad spēles trešajā minūtē uzbrukuma zonā tika pie ripas un izdarīja precīzu metienu. Savukārt 16. minūtē latvietis ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Juho Lammiko izcelties ar vārtu guvumu.

Balcers šajā mačā laukumā pavadīja 18:25 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem un nopelnīja lietderības koeficientu +3.

Balceram debijas sezona Šveicē iesākusies ļoti veiksmīgi, un viņš sešās spēlēs guvis trīs vārtus un izdarījis piecas rezultatīvas piespēles.

Citā mačā Ivara Punnenova pārstāvētā "Lausanne" ar rezultātu 4:5 piekāpās "Ambri-Piotta". Punnenovs šajā mačā atvairīja 18 no 23 pretinieku metieniem, bet Rolands Ķēniņš spēles pieteikumā nebija iekļauts.