Latvijas hokejisti Uvis Balinskis un Teodors Bļugers trešdien aizvadīja savas pirmās pārbaudes spēles savās jaunajās Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandās.

Balinska pārstāvētā Floridas "Panthers" vienība ar rezultātu 1:4 piekāpās Karolīnas "Hurricanes".

Balinskis šajā mačā laukumā pavadīja tieši 21 minūti, kuru laikā iekrāja lietderības koeficientu -2. Viņš šajā mačā darbojās pārī ar Lukasu Karlsonu.

"Panthers" šajā mačā izvirzījās vadībā pēc Gerija Meihjū metiena, bet mača turpinājumā "Hurricanes" guva četrus bezatbildes vārtus.

Citā mačā zaudējumu piedzīvoja arī Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras "Canucks", kas ar rezultātu 1:2 pagarinājumā zaudēja Edmontonas "Oilers".

Bļugers nospēlēja 15:23 minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem un nopelnīja lietderības koeficientu -1.

Kvins Hjūzs izvirzīja vadībā "Canucks" vienību spēlēs 31. minūtē, savukārt trīs minūtes vēlāk Raiens Nūdžents-Hopkins izlīdzināja rezultātu. Konors Makdeivids izrāva uzvaru "Oilers" vienībai pagarinājuma pirmajā minūtē.

Latvijas hokeja vārtsargs Artūrs Šilovs netika pieteikts šim mačam. Vankūveras komandas vārtus sargāja nesen maiņas darījumā iegūtais Keisijs Desmits, kurš atvairīja 19 no 21 pretinieku metiena.