Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers piektdien Šveices regulārā čempionāta spēlē izcēlās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli, palīdzot Cīrihes "Lions" izcīnīt pārliecinošu uzvaru.

"Lions" piektdien ar rezultātu 5:1 pārspēja "EHC Kloten" hokejistus.

Balcers jau spēles ceturtajā minūtē vārtu tuvumā tika pie atlēkušās ripas un ar ātru metienu izvirzīja savu komandu vadībā. Savukārt 11. minūtē viņš ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Derekam Grantam vairākumā panākt rezultātu 2:0.

Šajā mačā Balcers laukumā pavadīja 17:45 minūtes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa vārtiem un iekrāja lietderības koeficientu +1.

Šajā sezonā astoņās spēlēs Balcers izcēlies ar četriem vārtiem un sešās rezultatīvām piespēlēm.

Šveices čempionāta kopvērtējumā "Lions" ar 20 punktiem ieņem līderpozīciju.