Nacionālās hokeja līgas (NHL) iepriekšējās sezonas Prezidenta kausa ieguvēja Bostonas "Bruins" un Stenlija kausa čempione Vegasas "Golden Knights" sestdien veiksmīgi turpināja jauno sezonu, kuras ievadā abas zaudējušas tikai pa vienam punktam.

Bostonieši savā laukumā ar rezultātu 4:1 (2:0, 0:0, 2:1) pārspēja Detroitas "Red Wings", sarūpējot pretiniekiem trešo zaudējumu pēc kārtas.

Mājiniekiem Davids Pastrņāks otro reizi sezonā realizēja soda metienu un mača beigās raidīja ripu tukšos vārtos, abas reizes izceļoties trešajā periodā. Pirmajā trešdaļās uzvarētājiem vārtiem guva Pāvels Zaha un Čārlijs Makavojs.

Džeremijs Sveimens atvairīja 22 metienus un viņu pārspēja tikai Džo Veleno.

Savukārt "Golden Knights" viesos ar rezultātu 4:3 (0:1, 2:1, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Losandželosas "Kings".

Pēcspēles metienos vienīgais precīzais raidījums bija Džekam Aikelam, bet pamatlaikā viesiem vārtus guva Marks Stouns, Maikls Amadio un Viljams Karjērs. Logans Tompsons liedza "Kings" hokejistiem realizēt visus trīs pēcspēles metienus, bet visā mačā tika galā ar 29 raidījumiem.

Losandželosas vienībā vārtus guva Drū Doutijs, Alekss Laferjērs un Trevors Lūiss.

"Golden Knights" ar 17 punktiem deviņās spēlēs ir līgas līdere un tai ar 15 punktiem astoņos mačos seko "Bruins".

NHL regulārajā čempionātā komandas līdz 18.aprīlim aizvadīs 82 spēles.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!