Fоtо: zsclions.ch

Rūdolfs Balcers piektdien Klotenē guva vārtus viņa pārstāvētās Cīrihes "Lions" zaudējumā Šveices augstākās hokeja līgas (NL) spēlē.

"Lions" viesos ar 2:4 (1:1, 0:0, 1:3) piekāpās "Kloten" komandai, kurai joprojām nespēlēja savainotais Deniss Smirnovs.

Balcers 46. minūtē guva vārtus vairākumā, izlīdzinot rezultātu - 2:2.

Uzbrucējs no 17 minūtēm un 28 sekundēm laukumā 45 sekundes spēlēja vairākumā, četrreiz metot pa vārtiem un spēli beidzot ar +/-rādītāju -1.

Latviešu pārstāvēto klubu spēlē Oskara Lapinska pārstāvētā Langnavas "Tigers" savā laukumā ar 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) pieveica Riharda Bukarta pārstāvēto "Biel-Bienne".

Lapinskis 52 sekundes no laukumā pavadītajām 15 minūtēm un divām sekundēm spēlēja mazākumā, statistikas ailītēs ierakstus neveicot, bet Bukarts laukumā bija 17 minūtes un 59 sekundes, 80 sekundes spēlējot vairākumā un sakrājot pa diviem metieniem pa vārtiem un bloķētiem metieniem.

Zaudējumu izbraukumā cieta Roberta Cjunska pārstāvētā "Lugano", kas ar 4:5 (2:2, 0:1, 2:2) piekāpās "Ambri-Piotta" hokejistiem.

Cjunskis spēlēja piecas minūtes un 31 sekundi, reizi metot pa vārtiem, uzvarot vienā no diviem iemetieniem un maču pabeidzot ar +/- rādītāju -2.

Turnīra tabulā pirmā ar 43 punktiem 20 mačos ir "Fribourg-Gotteron". "Lions" ar 42 punktiem ir otrā, Ivara Punnenova un Ronalda Ķēniņa pārstāvētā "Lausanne" ar 30 punktiem - septītā, "Lugano" ar 29 punktiem - devītā, "Tigers" ar 26 punktiem - desmitā, "Biel-Bienne" ar 20 punktiem 19 spēlēs ieņem 12.vietu, bet "Kloten" ar 20 punktiem 20 mačos - 13. vietu 14 komandu konkurencē.

Iepriekšējā sezonā par Šveices čempioni kļuva Ženēvas "Servette", kas finālsērijā ar 4-3 pieveica "Biel-Bienne".

Ābolam divi vārti

Latvijas hokejists Rodrigo Ābols sestdien Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlē izcēlās ar diviem vārtiem un palīdzēja Engelholmas "Rogle" izcīnīt panākumu.

"Rogle" izbraukumā ar 5:3 (1:2, 1:0, 3:1) uzvarēja "Lulea".

Ābols vispirms guva vārtus otrās trešdaļas ievadā un izlīdzināja rezultātu 2:2, bet pēc tam pamatlaika pēdējā minūtē raidīja ripu tukšos pretinieku vārtos un panāca 5:3.

Viņš kopā uz ledus bija 20 minūtes un 13 sekundes, kuru laikā sešas reizes meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 16 no 25 iemetieniem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Citā mačā Kristiāns Rubīns un Ērnšeldsvīkas "MoDo" tika pie uzvaras papildlaikā, viņa pārstāvētajai komandai viesos ar 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 1:0) pārspējot Jenšēpingas HV-71 vienību.

Rubīns spēlēja 21 minūti un 33 sekundes un atzīmējās statistikā ar trīs metieniem pa vārtiem un diviem spēka paņēmieniem, noslēdzot maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

Vēl Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā pārstāvētā Šellefteo AIK izbraukumā ar 0:3 (0:1, 0:2, 0:0) piekāpās "Linkoping". Dzierkals, spēlējot desmit minūtes un 47 sekundes, tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Šellefteo komanda ar 26 punktiem 16 spēlēs ieņem astoto vietu, "MoDo" ar 22 punktiem 16 cīņās atrodas 11.vietā, bet "Rogle" ar 20 punktiem 16 mačos ierindojas 12.pozīcijā 14 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Vekšes "Lakers", kas finālsērijā ar 4-1 uzvarēja Šellefteo AIK.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !