Latvijas hokejists Teodors Bļugers trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā nerealizēja vairākas vārtu gūšanas iespējas, taču viņa pārstāvētā Vankūveras "Canucks" savā laukumā ar rezultātu 4:3 pārspēja Ņujorkas "Islanders".

Bļugers šajā mačā laukumā pavadīja 14:52 minūtes, kuru laikā viņš izdarīja piecus metienus pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un uzvarēja 57% iemetienu.

Spēles pirmajā trešdaļā nepilnas pusotras minūtes laikā "Islanders" guva divus vārtus vairākumā, kad precīzi meta Pjērs Engvāls un Broks Nelsons, mača devītajā minūtē rezultātam kļūstot 2:0. 25. minūtē Džeitī Millers "Canucks" hokejistiem vienus vārtus atspēlēja, kad vairākumā trāpīja metienu pēc piespēles no iemetiena apļa.

Četras minūtes vēlāk "Canucks" uzbrukuma zonā pārtvēra ripu un izspēlēja līdz Bo Horvata precīzam metienam, atjaunojot divu vārtu pārsvaru, bet Broks Besērs vairākumā guva otros vārtus "Canucks" hokejistiem.

Vankūveras hokejistiem izdevās izlīdzināt spēles rezultātu, un Filips Hroneks guva trešos vārtus vairākumā savai komandai, un rezultāts pēc viņa precīzā metiena kļuva 3:3.

Pagarinājumā "Canucks" hokejistiem izdevās izspēlēt līdz Kvina Hjūza izgājienam pret vārtsargu, un viņš izrāva savai komandai uzvaru.

Rietumu konferencē "Canucks" ar 23 punktiem 15 spēlēs ierindojas otrajā vietā.