Rīgas "Prizma" otrdien "Optibet" Hokeja līgas (OHL) mačā mājās ar rezultātu 6:2 (3:0, 3:0, 0:2) uzvarēja "Kurbads" vienību.

"Prizma" izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas, turpretī "Kurbads" cieta ceturto zaudējumu pēdējās piecās spēlēs.

No spēles devītās līdz 16.minūtei mājiniekiem vārtus guva Kristaps Riekstiņš, Haralds Štrombergs un Artūrs Apfelbaums, bet otrajā periodā pa ripai viesu vārtos iemeta Edijs Brahmanis, Maksims Širokovs un Valters Apfelbaums. Trešajā nogrieznī "Kurbads" samazināja deficītu, vārtus gūstot Aleksandram Novikovam un Robertam Jekimovam.

Uzvarētājiem pa trīs rezultativitātes punktiem sakrāja Riekstiņš un Štrombergs.

Jānis Auziņš uzvarētāju vārtos atvairīja 42 no 44 metieniem, bet pretiniekiem Fjodoru Aganezovu pēc trīs ielaistām ripām no deviņiem metieniem nomainīja Arginto Milbergs, kurš turpmākajā mačā tika galā ar 23 no 26 raidījumiem.

Turnīra tabulā līdere ar 30 punktiem 16 mačos ir "Zemgale"/LBTU, 26 punktus ir guvusi "Mogo"/LSPA, 23 punkti 18 spēlēs ir Kurbads" hokejistiem, bet 20 punkti 16 spēlēs - "Prizma" vienībai. Hokeja skola "Rīga" ar 16 punktiem 15 cīņās atrodas sestajā vietā.