Latvijas hokeja izlase piektdien, 15. decembrī, cīņā par pirmo vietu pārbaudes turnīrā Bratislavā ar 0:3 (0:2, 0:0, 0:1) zaudēja mājiniecei Slovākijai.

Slovākijas izlases labā divus vārtus iemeta Mareks Hrivīks, bet reizi precīzs bija Viljams Čaho.

Latvijas hokejistiem piektdien lāgā neizdevās pacīnīties par uzvaru pret Slovākiju, kas šajā turnīrā pirms tam ar 9:0 sagrāva norvēģus. Pirmajā periodā latvieši pieļāva divas rupjas kļūdas savā aizsardzības zonā, zaudējot ripu un nostādot neapskaužamās situācijās savu vārtsargu Ēriku Vītolu, kurš bija spiests abos gadījumos kapitulēt.

Cīņas gaitu Latvija mainīja vien trešajā periodā, kad pēc izturēta lielā mazākuma aktīvi uzbruka slovāku vārtiem. Teicams gan bija ripu ķērājs Samuels Hlavajs, kura "cietoksni" latvieši tā arī neatslēdza. Savukārt trešo ripu pašās cīņas beigās pretuzbrukumā ar spēcīgu metienu raidīja Hrivīks.

Latvija pirms tam ceturtdien ar 5:0 sagrāva Norvēģiju un turnīru Bratislavā noslēdza otrajā vietā.