Latvijas hokejista Teodora Bļugera pārstāvētais NHL klubs Vankūveras "Canucks" sestdien ar 1:2 pēcspēles metienos zaudēja Minesotas "Wild". Vienīgos vārtus Kanādas kluba labā guva tieši Bļugers.

Spēles pirmā periodā vadībā izvirzījās "Wild", kad vārtus guva Filips Gudro, kuram asistēja Markus Folinjo un Patriks Marūns.

Otrajā periodā rezultāts uz tablo atkal tika izlīdzināts, jo Bļugers, saņemot piespēli vārtu priekšā, bija nekļūdīgs un pārspēja Filipu Gustafsonu. Rezultatīvas piespēles šajā vārtu guvuma ieskaitītas Dakotam Džošua un Konoram Gārlandam.

Trešajā periodā saglabājās līdzīga spēle. Arī pagarinājumā abas komandas apmainījās ar vārtu gūšanas iespējām, bet nespēja tās realizēt. Savukārt "bullīšos" vienīgos vārtus guva "Wild" hokejists Matss Dzukarello.

Bļugers uz ledus pavadīja 16 minūtes un 28 sekundes.

Šosezon Bļugers 17 spēlēs sakrājis trīs vārtus, kā arī trīs rezultatīvas piespēles. Iepriekšējā spēlē pret Floridas "Panthers" viņš atzīmējās ar rezultatīvu piespēli.