Fоtо: AP/Scanpix/LETA

Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē ceturtdien, 28. decembrī, Teodors Bļugers guva savus piektos vārtus sezonā, bet viņa pārstāvētā komanda Vankūveras "Canucks" ar 1:4 (0:0, 0:3, 1:1) piekāpās Filadelfijas "Flyers".

Bļugers ar rezultativitātes punktiem izceļas jau septītajā spēlē pēc kārtas, šajā nogrieznī gūstot trīs vārtus un izdarot sešas rezultatīvas piespēles. Regulārajā sezonā "Canucks" kreklā Bļugers guvis piecus vārtus un izdarījis astoņas rezultatīvas piespēles.

Bļugers vārtus guva trešā perioda sākumā, 25. sekundē samazinot pretinieku pārsvaru līdz 1:3. "Canucks" pretuzbrukumā uzbrukuma zonā pa kreiso malu iegāja Dakota Džošua un atdeva piespēli Bļugeram, kurš ar plaukstas metienu guva savus piektos vārtus sezonā.

"Flyers" sev uzvaru "izkārtoja" otrā perioda izskaņā, kad divu minūšu laikā guva trīs vārtus. Sākumā vairākumu izmantoja Jegors Zamula, pēc pusotras minūtes Šons Vokers panāca 2:0, bet nepilnas trīs minūtes pirms otrā perioda beigām Džoels Farabī izcēlās ar savu 12. golu sezonā.

Bļugera vārtu guvums deva "Canucks" komandai nelielu cerību stariņu, bet trešā perioda sestajā minūtē Vankūveras hokejisti, spēlējot vairākumā, pēc zaudēta iemetiena pretinieku zonā iekrita uz pretuzbrukumu – Gārnets Hetevejs ar atkārtotu metienu mazākumā panāca 4:1 "Flyers" labā.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !