"Rīgas Zeļļi" "Arēnā Rīga" ar 67:61 (24:21, 16:9, 15:11, 12:20) apspēlēja Lietuvas komandu Panevēžas "Lietkabelis". Rīdziniekiem 16 punktus un deviņas atlēkušās bumbas sakrāja Krišs Helmanis, 15 punktus guva Dāvids Vīksne, bet 12 punktus un piecas rezultatīvas piespēles sakrāja Akuels Kots.

Viesiem Oleksandrs Kovļars sakrāja 11 punktus un sešas rezultatīvas piespēles, bet desmit punktus guva Danieļus Lavrinovičs.

Lietuvieši pie vadības šajā spēlē netika, taču pirmā ceturtdaļa noritēja līdzīgā cīņā, lielāko pārsvaru mājiniekiem pēc Uģa Pinetes tālmetiena panākot 65 sekundes līdz ceturtdaļas beigām - 24:18.

Otrās ceturtdaļas sākumā Vītenis Lipkevičs ar tālmetienu panāca 24:24, taču mājinieki atbildēja ar sešiem gūtiem punktiem, pēc Kristera Skrindas precīza viena no diviem soda metieniem panākot 30:24.

19 sekundes pirms puslaika beigām Helmanis ar āķa metienu pirmoreiz spēlē panāca desmit punktu pārsvaru - 40:30.

Lietuvieši tuvāk par septiņiem punktiem netika laisti visu otro puslaiku, līdz 78 sekundes pirms pamatlaika beigām Danieļus Latvinovičs ar tālmetienu panāca 58:63.

Pinete ar diviem un Dāvids Vīksne ar vienu precīzu soda metienu pārsvaru palielināja līdz 66:58, nosargājot uzvaru.

Plkst.20 otrā pusfinālā laukumā dosies "VEF Rīga" un Viļnas "Wolves". Spēle tiešraidē tiks translēta televīzijas kanālā TV4.

Jau ziņots, ka pasākuma ietvaros volejbola sacensību pusfinālā "Lūši" ar 3-2 (32:30, 23:25, 25:22, 22:25, 15:10) pieveica "Robežsardzi"/"Rīgu" un svētdien finālā tiksies ar Tartu "Bigbank", kas ar 3-0 (25:22, 25:18, 26:24) apspēlēja Tallinas "Selver"/"TalTech".

Svētdien, plkst.11, notiks spēle par trešo vietu volejbolā, plkst.14 - spēle par bronzas medaļām basketbolā, plkst.17 - fināls volejbolistiem, bet plkst.20 - izšķirošā spēle basketbolā. Visas svētdienas spēļu tiešraides translēs televīzijas kanāls LTV7.

Pasākums notiek sadarbībā ar loģistikas uzņēmumu SIA "Fracht".