Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas uzsākušas gatavošanos jaunajai sezonai, un dramatisku uzvaru pārbaudes mačā ar pēdējo sekunžu tālmetienu izcīnīja Atlantas "Hawks", kas ar rezultātu 131:130 pārspēja Indiānas "Pacers".

Šajā mačā ceturtajā ceturtdaļā fantastisku piespēli ar atsitienu pret grīdu izdarīja Vits Krejči, izkārtojot punktu guvumu Kobem Bafkinam. "Hawks" komanda ar sakāpinātām emocijām atzīmēja šo epizodi.

Savukārt pēdējās sekundēm Atlantas komanda izrāva uzvaru ar tālmetienu. Pēc izcīnītas atlēkušās bumbas uzbrukumā haotiskā izspēlē bumba nonāca pie Seta Landija, kurš ar māņkustību panāca divu pretspēlētāju palēkšanos un izpildīja precīzu tālmetienu.

Vai sports tevi aizrauj arī paša dzīvē? Padari to par savas veselības un labas pašsajūtas ķīlu abonē "Delfi Plus" uz vienu vai diviem gadiem un dāvanā saņem 7 vai 30 dienu perioda karti no "MyFitness"! Vairāk par piedāvājumu uzzini šeit.