"TTT-Rīga Juniores" piektdien izcīnīja pirmo uzvaru pirmajā Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) šīssezonas "play-off" spēlē, ar 78:71 (17:17, 28:21, 20:16, 13:17) pieveicot "BS Rīga/TTT/Kadetes" vienību.

Visu maču ritēja sīva spēkošanās, un pirmajā ceturtdaļā vien sešas reizes rezultāts bija neizšķirts, arī pirmā trešdaļā beidzās ar 17:17. Pēc pirmā puslaika vadībā gan bija izvirzījušās "TTT-Rīga Juniores" – 45:38, puslaika pēdējā pusotrā minūtē gūstot astoņus punktus.

Mača otrajā puslaikā "BS Rīga/TTT/Kadetes" vairs ne reizi nenonāca vadībā, un "TTT-Rīga Juniores" sērijā līdz divām uzvarām guva pirmo panākumu.

Uzvarētājām rezultatīvākās bija Agate Geka ar 24 punktiem un Guna Lagzdiņa ar 17 punktiem un 15 atlēkušajām bumbām.

"BS Rīga/TTT/Kadetes" labā Ance Aizsila un Paula Langina guva pa 23 punktiem.

Tikmēr otrās ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē "Daugavpils Universitāte" izcīnīja uzvaru, ar 68:66 (7:18, 17:11, 26:12, 18:25) izbraukumā pieveicot "RTU-Merks" komandu.

Uzvarētājām Kristīna Egle guva 21 punktu un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas. Savukārt mājiniecēm 19 punktus guva Anete Kiršteine. Savukārt Dita Rozenberga izcīnīja 16 atlēkušās bumbas.

LSBL čempionāta pirmo divu vietu ieguvējas - "TTT Rīga" un Latvijas Universitātes komanda - automātiski kvalificējās pusfinālam.