Bufete: Mārtiņš Martinsons - 9
Foto: Patriks Pauls Briķis/DELFI
Latvijas Sporta muzejā pagaidām nav atrodama skaisto zaudējumu Slavas zāle, taču, tādu ierīkojot, ekspozīcija būtu plaša un krāšņa – nonākot uz naža asmens, kad izšķiras "būt vai nebūt", vēsturiskā statistika nav pozitīva. Tas ir kas ģenētiski iekodēts, vai tomēr racionāli izskaidrojams un maināms?

Pasaules hokeja čempionātā sākusies izšķirošā nedēļa, un arī šogad Latvijas izlase ir balansējusi uz ceturtdaļfināla plānā ledus. Lai arī kā mums beigtos šis turnīrs, vēsturiski – bijis daudz spēļu, kad izšķiras – paceltas rokas vai salauztas sirdis –, un biežāk šīs rokas paliek saķertas galvas līmenī. Ne tikai hokejs – basketbols, futbols, teniss, pat skeletons un biatlons – brūces ir senas, un mainām tikai pārsējus...

Vai tajā ir kāds likumsakarības grauds? Esam kam tādam ģenētiski vai sociāli iekodēti, vai tomēr to iespējams analizēt, izprast un varbūt mainīt – šās reizes saruna "Bufetē" ar sertificētu treneri, kouču un konsultantu "FranklinCovey" firmā Mārtiņu Martinsonu, kuru sporta līdzjutēji droši vien atpazīs pēc darba ar Latvijas basketbola izlasi, kur Mārtiņš bija uzticams trenera Ainara Bagatska asistents sešus gadus.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!