Stefens Karijs naktī uz ceturtdienu iemeta tālmetienu pēdējās sekundēs, kas nodrošināja Goldensteitas "Warriors" uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pārbaudes spēlē.

"Warriors" savā laukumā ar 116:115 (22:23, 27:33, 27:33, 40:26) uzvarēja Sakramento "Kings".

Kaut arī pārbaudes spēle, "Kings" komandai šis bija sāpīgs zaudējums, jo tā vadībā bija visu maču, izņemot noslēdzošās piecas sekundes. Vēl 45 sekundes pirms pamatlaika beigām Sakramento bija vadībā ar 114:110, kad Karijs ar traku trejaci ar atsitienu pret vairogu samazināja starpību līdz minimumam.

Ar soda metiena palīdzību "Kings" gan spēja attālināties par vienu punktu līdz 115:113, taču noslēdzošajās sekundēs atkal bija Karija brīdis kļūt par cīņas likteņa noteicēju. Pēc minūtes pārtraukuma bumba nonāca pie viņa, un ar tālu trīspunktnieku 5,5 sekundes līdz beigām aizsargs nodrošināja "Warriors" uzvaru. "Kings" vairs nepaguva atspēlēties, turklāt vienībai vairs nebija arī minūtes pārtraukumu.

Karijs maču noslēdza ar 30 punktiem, tostarp grozā raidot astoņus no 12 trejačiem.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!