Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns pirmdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē atkal tika pie liela spēles laika, bet šoreiz viņa pārstāvētā Šarlotas "Hornets" ar rezultātu 97:114 (23:34, 23:19, 21:33, 30:28) izbraukumā zaudēja Detroitas "Pistons" basketbolistiem.

Bertāns laukumā pavadīja 26:07 minūtes. Piekto spēli pēc kārtas viņa spēles laiks bija lielāks par 25 minūtēm. Šoreiz viņš guva septiņus punktus, realizējot divus no septiņiem tālmetieniem un vienu no diviem soda metieniem, bet nerealizēja vienīgo izmesto divpunktu metienu. Viņa kontā arī viena atlēkusī bumba, divas rezultatīvas piespēles, divas pārtvertas bumbas un viena piezīme.

12 spēlēs "Hornets" rindās Bertāns vidēji izceļas ar 9,6 punktiem nospēlētajām 19,2 minūtēs, bet tālmetienus latvietis jaunajā komandā realizē ar 42% precizitāti.

"Hornets" rindās rezultatīvākais ar 24 punktiem bija Mailss Bridžess, 22 punktus pievienoja Grants Viljamss, bet 19 punkti Brendona Millera kontā. "Pistons" komandā 22 punktus guva Keids Kaningems, savukārt 20 punkti Džeilena Durana kontā.

"Pistons" basketbolisti lielāko spēles daļu kontrolēja notikumus laukumā, un "Hornets" divas reizes spēja samazināt rezultāta deficītu. Otrajā ceturtdaļā tas izdevās pie rezultāta 46:48, bet nepilnas piecas minūtes līdz pamatlaika beigām rezultāts bija 91:98. Abās reizēs mājinieki atguvās un noturēja vadību.

"Hornets" ar 16 uzvarām 65 spēlēs ieņem 13.vietu Austrumu konferencē.

Citā mačā Bostonas "Celtics", spēlējot bez latvieša Kristapa Porziņģa, izbraukumā ar rezultātu 121:99 (37:28, 29:24, 22:23, 33:24) pārspēja Portlendas "Trail Blazers".

Jau vēstīts, ka Porziņģis otro maču pēc kārtas izlaida paceles cīpslas savainojuma dēļ.

"Celtics" rindās ar 27 punktiem un sešām atlēkušajām bumbām izcēlās Džeilens Brauns, Džeisons Teitams pievienoja vēl 26 punktus un astoņas rezultatīvas piespēles, bet 22 punktus pievienoja Sems Hauzers.

"Trail Blazers" labā ar 22 punktiem un 15 atlēkušajām bumbām izcēlās Deandrē Eitons, bet 17 punktus guva Anfernijs Simonss.

"Celtics" ar 50 uzvarām 64 spēlēs ierindojas Austrumu konferences un visas līgas līderpozīcijā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!