Fоtо: FIBA

Latvijas basketbolists Artūrs Strautiņš svētdien Itālijas A sērijas spēlē izcēlās ar 20 punktiem, taču tas neglāba viņa pārstāvēto Tortonas "Derthona" no zaudējuma. Savukārt Spānijas augstākās līgas (ACB) spēlē Anžejs Pasečņiks guva 15 punktus "Palencia" zaudējumā.

Itālija A sērija

Strautiņa pārstāvēt Tortonas vienība izbraukumā ar rezultātu 91:94 (20:31, 23:19, 26:18, 22:26) piekāpās "Scafati".

Strautiņš spēlēja 30 minūtes un realizēja divus no trijiem divu punktu metieniem, trīs no četriem tālmetieniem un septiņus no astoņiem soda metieniem. Viņa kontā arī sešas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, piecas piezīmes, pieci izprovocēti pretinieku sodi, viena kļūda, divas pārtvertas piespēles, tiekot pie +/- rādītāja +9 un efektivitātes koeficienta 25.

Starp viesiem rezultatīvākais bija Latvijas basketbolists, bet vēl 16 punktus guva Retins Obasohans. Mājinieku uzvaru ar 23 punktiem sekmēja Džons Ričards Nandžss.

Riharda Lomaža pārstāvētā un Lukas Banki vadītā Boloņas "Virtus" komanda ar 16 uzvarām 22 spēlēs turnīra tabulā ieņem otro vietu, bet Trento "Aquila", kuras rindās spēlē Andrejs Gražulis, ar 11 uzvarām un tikpat zaudējumiem atrodas astotajā vietā, kamēr Tortonas vienība ar bilanci 11-12 ierindojas devītajā pozīcijā.

Spānijas ACB līga

Pasečņiks un "Palencia" viesos ar rezultātu 96:103 (17:30, 25:16, 23:31, 31:26) piekāpās Saragosas "Casademont".

Pasečņiks spēlēja 33 minūtes un 25 sekundes un realizēja piecus no 11 divu punktu metieniem un piecos no astoņiem soda metieniem, kā arī atzīmējās statistikā ar četrām atlēkušajām bumbām, vienu rezultatīvu piespēli, vienu kļūdu, divām pārtvertām piespēlēm, divām piezīmēm un sešiem izprovocētiem sodiem, noslēdzot maču ar +/- rādītāju +3 un efektivitātes koeficientu 16.

Palensijas komandā rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Koners Frenkemps, kamēr mājinieku uzvaru ar 18 punktiem sekmēja Santigo Justa.

Vācijas bundeslīga

Latvijas basketbolists Kārlis Šiliņš svētdien Vācijas bundeslīgas spēlē guva septiņus punktus, taču viņa pārstāvēta "Gottingen" piekāpās ULEB Eirolīgas komandai Minhenes "Bayern".

"Gottingen" mājās zaudēja ar rezultātu 71:77 (23:13, 23:19, 11:22, 14:23).

Šiliņš spēlēja 21 minūti un 22 sekundes un raidīja grozā trīs divu punktu metienus un vienu no diviem soda metieniem, kā arī tika pie četrām atlēkušajām bumbām, divām rezultatīvām piespēlēm, vienas pārtvertas piespēles, viena bloķēta metiena, četrām kļūdām un četrām piezīmēm, noslēdzot maču ar +/- rādītāju -13 un efektivitātes koeficientu seši.

Mājinieku rindās rezultatīvākais ar 21 punktus bija Deivids Dejulias, bet Minhenes komandas labā 16 punktus guva Silvēns Fransisko, kurš arī iekrāja astoņas rezultatīvas piespēles.

Sestdien Krišs Helmanis guva deviņus punktus, kamēr viņa pārstāvētā Tībingenes "Tigers" ar 69:112 zaudēja Berlīnes "Alba", kas arī spēlē ULEB Eirolīgā.

"Gottingen" ar bilanci 7-17 turnīra tabulā ieņem 14.vietu, bet "Tigers" ar sešām uzvarām 24 spēlēs ir 16.vietā 18 komandu konkurencē.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !